HOŞGELDİNİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KraL'ıN son kararı

2 posters
YazarMesaj
MuSTy'y
VİP Üye & Admin
VİP Üye & Admin
MuSTy'y

KraL'ıN son kararı Empty
MesajKonu: KraL'ıN son kararı   KraL'ıN son kararı EmptyC.tesi Mart 29, 2008 6:31 am

Hakan Şükür, Galatasaray'da bir sezon daha oynamak istediğini söyledi ve ekledi:'Hedefim 8. şampiyonluğumu kazanmak, ardından EURO 2008'de milli formayı giymek'
29.3.2008

Hakkında her dönem spekülasyonlar yapılan Hakan Şükür, bir sezon daha oynamak istediği belirterek, “Bu takım Galatasaray olursa çok sevinirim” dedi. NTV Spor’a konuşan Kral’ın değişik konulardaki görüşleri şöyle:
* Futbola devam etmek istiyorum, bu Galatasaray’da olursa beni çok mutlu edecek. Yeni bir başkan yeni bir yönetim var, oturup beraber karar vereceğiz. Darılma gücenme yok, bizler bu camianın insanlarıyız. Ama şartlar ne olur, şu an bilemiyorum.

Fener büyük iş başardı
* Şu anda Fenerbahçe ile birlikte averajla zirvedeyiz. Baştan koyduğumuz hedeflerde, Avrupa kupasında talihsiz bir mağlubiyetle saf dışı kalmamız dışında sapma olmadı. Bugüne kadar 7 şampiyonluk yaşadım, kaptan olarak 8. şampiyonluğumu kazanmak istiyorum.
* Fenerbahçe, Avrupa’da bizim daha önce yaptığımız şeyi tekrarladı. Önemli bir başarı yakaladılar. Şu anda önleri de açık. Sadece sportif değil, idari açıdan da bunu yakaladılar. Bunun devamının gelmesi lazım.
* Hagi’yi unutamıyorum. Avrupa’da Leeds maçında attığı gol benim için büyük önem taşıyor. 2002 Dünya Kupası’nda Güney Kore’ye attığım rekor gol de önemli. Ama Fenerbahçe’ye attığım goller bir başka önem
taşıyor. Bu da Fenerbahçe’nin büyüklüğünü gösteriyor.

Turkuaz değil Türkü az!
* Milli Takım’ın giydiği turkuaz renkli formada, özümüze, kendimize ait değerleri pek bulmadım. Ben kırmızı ve beyaz renkleri olan formayı seviyorum. Bu benim kişisel fikrim. Ama futbolda ekonomi önemli tabii. Ben buna turkuaz değil, Türkü az esprisini yapıyorum.
* EURO 2008 için Milli Takım’a layık görülürsem gidip oynamak isterim. Milli Takım’ı, ailemle yapacağım tatile tercih ederim. Ama maalesef çağrılırsam, yine çeşitli spekülasyonlar yapılacak. Başındaki hocadan, oradaki arkadaşlara kadar bundan etkileneceklerse, ben gitmemeye razıyım. İnanın, yanlış anlaşılır diye her zaman görüştüğüm Fatih hocayı aramaz oldum.
* Politik bir görüşüm hiç bir zaman olmadı, sadece ülkesini her şeyini verecek kadar seven bir insanım. Muhafazakar bir yapım var. Son dönemde, bu yapımla bağdaştırılan
çok şeyler çıktı.

Derbi berabere bitsin
İki rakibinizin de puan kaybetmesi bizim işimize yarar doğrusu. Fenerbahçe’nin biraz daha oturmuş, büyük maçlarda nasıl oynanması gerektiğini bilen bir yapısı var, o anlamda avantajları söz konusu. Beşiktaş ise derbi maçlarda farklı oynuyor. Bizimle oynadıkları maçta gol atana kadar üstün gözükmemelerine rağmen kazanmasını bildiler. Maçın berabere bitmesi
bize yarar.

Lincoln biraz narin
Lincoln önemli ve çok kaliteli bir futbolcu. Ama biraz narin bir yapısı var. Aldığı ağır darbeler oluyor. Sahada göremiyoruz, ama sonra bakıyorum, hakikaten faul, hakikaten penaltı. Çok sakatlıklar yaşadı. Ama biz onun katkı sağlayacağına inanıyoruz. Önemli başarılar kazanacağına inanıyorum. Belki benden sonra olacak, bana denk gelmeyecek, ama buna inanıyorum.

Hakan Şükür’ün G.Saray karnesi
LİG
Maç Gol
483 246
AVRUPA
Maç Gol
84 37
T.KUPASI
Maç Gol
55 18
http://fenc4.niceboard.net
AAzzMMaaNN
VİP Üye & Admin
VİP Üye & Admin
AAzzMMaaNN

KraL'ıN son kararı Empty
MesajKonu: Geri: KraL'ıN son kararı   KraL'ıN son kararı EmptyPtsi Nis. 14, 2008 7:45 am

ohoo cimbomlular okusun yaz basına barı kral ne No bende fener sandım Very Happy
MuSTy'y
VİP Üye & Admin
VİP Üye & Admin
MuSTy'y

KraL'ıN son kararı Empty
MesajKonu: Geri: KraL'ıN son kararı   KraL'ıN son kararı EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 3:19 pm

Bu alemde tek kraL Hakan Şükür Very Happy

KraL'ıN son kararı
1 sayfadaki 1 sayfası